Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Łuków. Spotkał się z mieszkańcami na Placu Solidarności i Wolności. Mówił o tym dlaczego warto głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę oraz wręczył samorządowcom promesy na dotacje, które mają otrzymać z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Telewizja Master przeprowadziła również wywiad z premierem Morawieckim. Ta rozmowa już wkrótce w naszym programie.

  Spotkanie z premierem Mateuszem Morawiecki odbyło się 30 czerwca. Tego dnia premier gościł w województwie lubelskim. Na jego trasie znalazł się również Łuków. Premierowi towarzyszyli wojewoda Lech Sprawka oraz lubelscy posłowie. Premiera na Placu Solidarności i Wolności witali wspólnie starosta Dariusz Szustek i burmistrz Piotr Płudowski. Szef rządu zwracając się do mieszkańców mówił o tym, że tylko wybór na drugą kadencję Prezydenta Andrzeja Dudy jest gwarantem dalszego rozwoju państwa oraz takich miast jak Łuków. Wspomniał o tym, ile pieniędzy trafiło do powiatu z Funduszu Dróg Samorządowych, przypomniał, że z rządowych i unijnych funduszy będzie remontowany dworzec PKP oraz o tym, że Łuków jest w Programie Budowy 100 obwodnic.

  Wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w Łukowie zakończyło spotkanie w Starostwie Powiatowym. Tam mieliśmy okazję rozmawiać z szefem rządu. Wywiad z premierem już wkrótce w Master TV.