Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Sylwestra Grochowskiego. 32-latek, we wtorek 28 kwietnia wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna prawdopodobnie samochodem marki Opel Corsa koloru niebieskiego, o nr rej. WPI 5MK6 pojechał do znajomych w okolicy Siedlec.

  W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był w bluzę  koloru niebieskiego, kurtkę koloru brązowego z napisem w przedniej części, spodnie typu moro, czerwone buty.

  Sylwester Grochowski ma 190 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze blond. Posiada tatuaż na wewnętrznej stronie lewego przedramienia przedstawiający twarz kobiety.

  Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.