Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 65. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. Eliminacje Powiatowe odbędą się we wtorek 7 kwietnia o godzinie 10:30 w ŁOK. Zgłoszenia do 27 marca. Laureat konkursu pojedzie na finał wojewódzki do Lublina, który odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia o godz. 11:00 w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie.

  Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Do prezentacji uczestnik wybiera 2 utwory: prozę oraz utwór poetycki. Łączny czas wykonania nie może przekroczyć 10 minut. Z eliminacji powiatowych na finał wojewódzki pojedzie tylko laureat konkursu.

  Głównym organizatorem 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest Towarzystwo Kultury Teatralnej. \

  Organizatorami Turnieju Wojewódzkiego 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego są: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie.

  Organizatorem eliminacji dla Powiatu Łukowskiego jest Łukowski Ośrodek Kultury a koordynatorem Sławomir Żyłka, tel. 608-887-121. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie https://www.lok.lukow.pl/…/1361,konkursy-recytatorskie-w-lu…