Jak informuje nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie w poniedziałek, 24 lutego przed godziną 23.00 doszło do wypadku w miejscowości Wólka Zastawska, na drodze krajowej 76 Łuków – Stoczek Łukowski. Auto prowadzone przez 20-latka uderzyło w drzewo. Razem z nim jechała 18-latka i 19-latek. Kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Na miejscu zginął 19-latek.

  Mundurowi ustalili, że w obszarze niezabudowanym Wólki Zastawskiej, kierujący samochodem marki Honda CRV 20-latek z gminy Stoczek Łukowski, po wyjechaniu z zakrętu na prosty odcinek drogi, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Młodzieniec mówił policjantom, że na mokrej jezdni stracił panowanie nad swym pojazdem, że jechał za szybko. W wyniku wypadku kierujący autem młody mężczyzna i jego 18-letnia pasażerka doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, siedzący na tylnej kanapie 19-letni pasażer hondy doznał obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku. Policjanci ustalili też, że kierujący hondą był trzeźwy.

  W działaniach służb na miejscu wypadku brał udział śmigłowiec LPR. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutki zdarzenia.