Łukowski Ośrodek Kultury oraz firma Kreator Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert „Kabaretu pod Wyrwigroszem” w programie jubileuszowym 25 lat razem. Występ odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godz. 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 70 zł dostępne są w kasie Kina Łuków oraz online na stronach: https://ekobilet.pl/…/kabaret-pod-…/394537-bilety-na-koncert, www.biletowakasa.pl oraz www.biletynakabarety.pl.

  Zamówienia zbiorowe na bilety można zamówić pod nr tel. 501 144 271. Bilety wraz z fakturą dostarczane są pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

  „Kabaret pod Wyrwigroszem” ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.
Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało”, program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi.