Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który w listopadzie umyślnie uszkodził drzwi w samochodzie marki Mercedes. Sprawcę nagrały kamery miejskiego monitoringu. Ktokolwiek rozpoznaję widniejącego na nagraniu mężczyznę proszony jest o kontakt z Policją.

  Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie, w sprawie umyślnego uszkodzenia drzwi samochodu marki Mercedes, do w rejonie ul. 11-Listopada i osiedla Chącińskiego. 9 listopada mundurowi zostali powiadomieni, że drzwi zaparkowanego tam samochodu zostały „zarysowane” przez nieznanego sprawcę. Funkcjonariusze stwierdzili, że na lewych przednich drzwi pojazdu widoczna jest kilkudziesięcio centymetrowa „rysa” na powłoce lakierniczej.  Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Na zabezpieczonym filmie widoczny jest mężczyzna podchodzący do zaparkowanego mercedesa, który po chwili nieustalonym przedmiotem, umyślnie uszkodził drzwi auta.

     Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 25 797 62 10, 25 797 62 84, lub 25 797 62 61, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość.