Zapraszamy Państwa na świąteczną emisję programu Master TV, którą będziemy nadawać przez cały okres świąt bożonarodzeniowych. Premiera we wtorek 25 grudnia (I dzień świąt), o godzinie 11.00. W programie nie zabraknie kolęd oraz relacji z jasełek i opłatkowych spotkań, a także świątecznych życzeń oraz GAGÓW.

  W programie pokażemy m.in.: Koncert Kolęd i Słodkich Serc, którego gwiazdą był zespół Pectus, Bożonarodzeniowy Jarmark w Łukowie, finał akcji charytatywnej Polacy – Rodakom, wizyta Świętego Mikołaja na Placu Solidarności i Wolności, przedstawienia jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków i uczniów łukowskich szkół podstawowych i średnich, mikołajkowa akcja klubu HDK Ostoja, spotkania opłatkowe przedsiębiorców i seniorów, opłatkowe spotkanie mieszkańców Łukowa, koncert uczniów łukowskiej szkoły muzycznej oraz wystawa najpiękniejszych choinek i szopek bożonarodzeniowych w łukowskim muzeum.

  Zapraszamy również Państwa do obejrzenia relacji z Łukowskiego Forum Gospodarczego dla Regionu, materiału poświeconego inwestycjom w łukowskim szpitalu oraz budowie nowego osiedla mieszkaniowego w Łukowie.

  W naszym świątecznym programie także otwarcie Klubu Senior + oraz komentarze po przyjęciu budżetu miasta na 2020 rok. Tradycyjnie jak co roku w świątecznym programie pokażemy też nigdy wcześniej nie emitowane fragmenty naszych nagrań czyli tak zwane GAGI.

  Powtórki programu 26 grudnia. Zapraszamy na świąteczną emisję.