14 listopada na pływalni ,,Delfinek” w Łukowie obył się Finał Powiatowy w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Szkoły rywalizowały w sztafetach i indywidualnie w stylu: motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym.
Wyniki końcowe zawodów:
kl. VI i młodsi:
SZTAFETA SZKÓŁ DZIEWCZĄT 6 x25 m
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 – 1.48,2
SZTAFETA SZKÓŁ CHŁOPCY 6 x25 m
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 – 1,41,3
WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
Styl klasyczny:
I miejsce Celińska Anna SP 5 Łuków 44,63
II miejsce Zdanikowska Amelia SP 5 Łuków 46,9
III miejsce Świderska Maja SP 5 Łuków 50,1
Styl grzbietowy:
I miejsce Dobrowolska Zuzanna SP 5 Łuków 41,8
II miejsce Siuj Julia SP 5 Łuków 42,9
III miejsce Gronowska Łucja SP 5 Łuków 43,13
Styl dowolny:
I miejsce Żołopa Dominika SP 5 Łuków 39,91
II miejsce Alikowska Amelia SP 5 Łuków 40,38
III miejsce Nowacka Julia SP 5 Łuków 41,7
WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCY
Styl klasyczny;
I miejsce Charczuk Filip SP 5 Łuków 45,2
II miejsce Popiel Grzegorz SP 5 Łuków 45,3
III miejsce Zarzycki Ryszard SP 1 Łuków 51,5
Styl grzbietowy:
I miejsce Gołąb Mariusz SP 5 Łuków 41,4
II miejsce Prokop Mateusz SP 5 Łuków 42,0
III miejsce Wasak Hubert SP 5 Łuków 46,4
Styl dowolny:
I miejsce Świętoński Antoni SP 5 Łuków 40,1
II miejsce Sadowski Adrian SP 5 Łuków 41,5
III miejsce Ścioch Cezary SP 5 Łuków 43,56
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ( kl. VII i VIII )
SZTAFETA SZKÓŁ DZIEWCZĄT 6 x25 m
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie czas 1.50,52
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łukowie czas 2.00.01
SZTAFETA SZKÓŁ CHŁOPCY 6 x25 m
I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łukowie czas 1,32,14
II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie czas 1.43.92
WYNIKI INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT
Styl motylkowy:
I miejsce Lipińska Anna SP 4 Łuków 40,00
II miejsce Zarzycka Aleksandra SP 1 Łuków 1,03,05
Styl klasyczny:
I miejsce Zalewska Małgorzata SP 1 Łuków 39,17
II miejsce Lipińska Marta SP 4 Łuków 50,07
Styl grzbietowy:
I miejsce Cichosz Zofia SP 5 Łuków 51,84
II miejsce Turyk Karolina SP 5 Łuków 53,81
III miejsce Lesiuk Maria SP 4 Łuków 55,17
Styl dowolny:
I miejsce Kamińska Dominika SP 4 Łuków 38,19
III miejsce
WYNIKI INDYWIDUALNE CHŁOPCY
Styl motylkowy:
I miejsce Jakubiec Szymon SP 4 Łuków 38,51
Styl klasyczny:
I miejsce Bareja Kamil SP 5 Łuków 42,9
II miejsce Borkowski Szymon SP 4 Łuków 44,32
III miejsce Świderski Hubert SP 5 Łuków 53,63
Styl grzbietowy:
I miejsce Burdach Jakub SP 5 Łuków 38,48
II miejsce Kruczek Jakub SP 4 Łuków 39,0
III miejsce Dołęgowski Marcel SP 5 Łuków 41,2
Styl dowolny:
I miejsce Tomusiak Dawid SP 5 Łuków 29,4
II miejsce Siuj Kacper SP 5 Łuków 33,64
III miejsce Smyk Łukasz SP 5 Łuków 35,21
IV miejsce Rizaev Abbas SP 5 Łuków 37,2