Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przerwali serię porażek i pokonali na własnym boisku Victorię Żmudź 4:2.

Mecz idealnie rozpoczął się dla podopiecznych Roberta Różańskiego, którzy już po dwudziestu minutach gry prowadzili 3:0. Strzelanie rozpoczął Rafał Jaworski, który zaskoczył bramkarza gości strzałem z lewego skrzydła. Drugą bramkę z rzutu karnego, po faulu na Konradzie Kurowskim, zdobył Adrian Siemieniuk. Ten sam zawodnik strzelił bramkę na 3:0, po kolejnej dobrej akcji i dośrodkowaniu Rafała Jaworskiego. Następne minuty należały jednak do zespołu gości, którzy jeszcze przed przerwą strzelili 2 bramki.

Druga połowa znów rozpoczęła się dobrze dla zespołu gospodarzy. W 52 minucie po podaniu Jaworskiego, bramkę strzelił Radosław Szustek. Gol ten podciął Victorii skrzydła i mecz toczy ł się już w zdecydowanie wolniejszym tempie. Ostatecznie Orlęta pokonały drużynę ze Żmudzi 4:2.

Po tym meczu Orlęta wskoczyły na 9 miejsce w tabeli IV ligi. Liderem jest Lewart Lubartów, który w trzynastu meczach zgromadził 32 punkty. Łukowianie do pierwszego miejsca tracą 17 punktów.

Następny mecz piłkarze ŁKS Orlęta Łuków rozegrają 2 listopada również na własnym boisku. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Huczwa Tyszowce, zajmująca obecnie 14 miejsce w tabeli. Początek spotkania o godzinie 13:00.