W niedzielę, 20 października doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Łukowie na ulicy Jana Pawła II. Zgłoszenie nadeszło o godzinie 9.30. Na miejscu policja ustaliła, że kierujący samochodem marki Seat Ibiza uderzył w cztery zaparkowane przy ulicy pojazdy. Trwa wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

  Kolejne z nich miało miejsce na drodze wojewódzkiej 808 w okolicach miejscowości Nowinki. Kierujący autem 18-latek z gminy Wola Mysłowska zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Otrzymał mandat i punkty karne.

  W sobotę, 19 października około północy na parkingu przy supermarkecie przy ulicy Międzyrzeckiej w Łukowie opel uderzył w latarnię. Z informacji policji wynika, że samochodem kierował 18-latek. Kierujący i trójka pasażerów z niegroźnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

  W sobotę także doszło do zdarzenia na trasie Okrzeja – Kobylczyk w gminie Krzywda. W kolizji uczestniczyło cztery pojazdy. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Po opatrzeniu została zwolniona do domu.