Dziś o północy kończy się kampania wyborcza. Głosowanie w niedzielę 13 października. Lokale wyborcze będą czynne od 7.00 do 21.00. Jeżeli ktoś z Państwa nie podjął jeszcze decyzji na kogo oddać swój głos, to zapraszamy do obejrzenia programu Master TV, w którym przedstawimy kandydatów do Sejmu i Senatu. Początek emisji godz. 20.00.

  Mieszkańcy powiatu łukowskiego wybierać będą 15 posłów oraz 1 senatora. O mandaty poselskie w naszym okręgu numer 6 ubiegać się będzie w sumie 178 kandydatów z sześciu komitetów. 9 osób pochodzi z powiatu łukowskiego: troje kandydatów jest na listach PSL: Dariusz Krzęcio, Marek Kopeć i Barbara Kot, na listach PiS są obecni posłowie Krzysztof Głuchowski i Sławomir Skwarek. Z komitetu Konfederacja Wolność i Niezawisłość kandyduje Mateusz Gryz. Na liście Koalicji Obywatelskiej są Maciej Tryboń i Józef Juchnikowski. Natomiast na liście Koalicji Bezpartyjni Samorządowcy jest Arkadiusz Pogonowski.

  W wyborach do Senatu w okręgu numer 14 startują: Stanisław Gogacz (PiS). Arkadiusz Kasznia (KO) Wojciech Mateńka (Normalny Kraj) oraz Marcin Walasek (Jedność Narodu). 

  W powiecie łukowskim uprawnionych do głosowania jest 84 693 osoby. Wybory już w niedzielę 13 października.