Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków przegrali na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski 0:6.

Do tego meczu Orlęta przystępowały w okrojonym składzie. Do Tomaszowa łukowska drużyna przyjechała jedynie w dwunastoosobowym składzie, co oznacza że trener Robert Różański miał na ławce tylko rezerwowego bramkarza.

Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli już w 5 minucie spotkania. Tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej części gry, goście stracili drugą bramkę.

Na początku drugiej połowy przyspieszyli gospodarze, co zaowocowało bramkami w 52 i 54 minucie. Tuż przed zakończeniem spotkania ponownie piłkarze Tomasovii wrzucili „piąty bieg” i strzelili bramki w 85 i 89 minucie.

Orlęta Łuków zajmują 10 miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce łukowska drużyna zmierzy się 12 października na własnym boisku z Unią Hrubieszów.