Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na własnym boisku z Lublinianką Lublin w meczu 9. kolejki IV ligi.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli podopieczni Roberta Różańskiego. Już w 15 minucie Orlęta wyszły na prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Dwie minuty później Mateusz Ebert podwyższył prowadzenie na 2:0. Bramkę kontaktową goście zdobyli w 29 minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

Po zmianie stron, przewagę uzyskali goście, którą udokumentowali bramką wyrównującą stan meczu w 53 minucie. W 72 minucie goście wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do zakończenia spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Orlęta zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce łukowska drużyna zmierzy się 6 października na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski.