Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców miasta na spotkanie informacyjne poświęcone komunikacji miejskiej. Samorząd przymierzając się do wdrożenia w Łukowie zbiorowego transportu miejskiego, pragnie podzielić się z mieszkańcami proponowanymi przez siebie rozwiązaniami.

  Na spotkaniu, które zaplanowano w środę, 25 września o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, zaprezentowane zostaną planowane trasy komunikacji miejskiej, wstępny rozkład jazdy, autobusy które miałyby przewozić mieszkańców, lokalizację przystanków, a także dodatkowe informacje związane z uruchomieniem w Łukowie systemu transportu zbiorowego.

  Spotkanie jest efektem prac zespołu, któremu przewodniczył zastępca burmistrza Paweł Krasuski. Zespół na kolejnych spotkaniach opracowywał poszczególne elementy komunikacji miejskiej, konsultował też zagadnienie z mieszkańcami Łukowa. Rozwiązania, które mają zostać zaprezentowane 25 września, uwzględniają m.in. postulaty wnoszone przez mieszkańców na jednym ze spotkań przed wakacjami.