Z poważnymi urazami trafił do szpitala 20-latek, który kierując motocyklem Suzuki zderzył się z samochodem osobowym. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca toyotą 29-latka skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście i doprowadziła do zderzenia.
W środę 4 września wczesnym popołudniem doszło do zdarzenia drogowego w Stoczku Łukowskim na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościuszki. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierująca samochodem toyota 29-latka z gminy Stoczek Łukowski skręcając w lewo na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu na wprost przez to skrzyżowanie motocykliście. Kobieta tłumaczyła się mundurowym, że nie widziała zbliżającego się do niej motocykla. W efekcie tego motocyklista uderzył w samochód i przewrócił się ze swym pojazdem na jezdnię.
W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 20-latek z gminy Wodynie doznał obrażeń ciała i z miejsca wypadku został przewieziony karetką do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.