Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków zremisowali na wyjeździe ze Spartą Rejowiec 1:1 w meczu drugiej kolejki IV ligi lubelskiej.
W pierwszej połowie przewagę mieli zawodnicy Orląt. Przeprowadzili oni dwie akcje, które powinny zakończyć się bramką. Gospodarze odpowiedzieli akcją, po której trafili w poprzeczkę. Mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron, pierwsza część gry zakończyła się bez bramek.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Największe emocje czekały na kibiców w ostatnich minutach spotkania. W 89 minucie bramkarz gospodarzy odbił piłkę po rzucie wolnym i chciał szybko rozpocząć grę długim podaniem. Futbolówka została jednak niedokładnie wyprowadzona i zaraz po przechwycie bramkę zdobył Łukasz Kiryło.
W odpowiedzi, już w 93 minucie zawodnik Sparty strzelił przepiękną bramkę lewą nogą z trzydziestu metrów w samo okienko.
Najbliższym meczem podopiecznych Roberta Różańskiego będzie spotkanie w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. 21 sierpnia zmierzą się oni na wyjeździe z ŁKS Łazy. O ligowe punkty łukowska drużyna będzie walczyć 24 sierpnia, kiedy to do Łukowa przyjedzie Huragan Międzyrzec Podlaski.