Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami. Tym razem odbędzie się ono 24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 3. Obecni będą na nim również Naczelnicy Wydziałów Urzędu Miasta. Mieszkańcy będą mieli możliwość zadawania pytań związanych z ich codziennymi problemami i funkcjonowaniem w mieście.
Po spotkaniu z mieszkańcami ulic Cieszkowizna, Radzyńskiej i przyległych, teraz swoje pytania będą mogli zadawać mieszkańcy północnych części miasta. Burmistrz Piotr Płudowski tym razem spotka się z osobami mieszkającymi w obrębie m.in. ul. Farfak, Przemysłowej, os. Poetów i innych.
Rozmowy z mieszkańcami poprzedzi wystąpienie burmistrza dotyczące bieżącej sytuacji w mieście. Piotr Płudowski omówi realizowane i planowane inwestycje, pozyskane środki zewnętrzne i będzie odpowiadał na pytania mieszkańców. Wspomagać go będą m.in. Naczelnicy Wydziałów Urzędu Miasta. Wszystkie uwagi, prośby i pomysły mają być notowane przez urzędników.
Burmistrz Łukowa planuje też spotkania z mieszkańcami w innych częściach Łukowa, spotkania z mieszkańcami osiedli mieszkaniowych oraz mieszkańcami domów jednorodzinnych.