Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na wyjeździe 1:2 z Victorią Żmudź w meczu 28. kolejki IV ligi lubelskiej.
Spotkanie doskonale ułożyło się dla gospodarzy, którzy prowadzenie objęli już w 3 minucie meczu. Prowadzenie podwyższyli w 33 minucie gry. Wynik 2:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron nastąpił fragment lepszej gry łukowskiej drużyny. Efektem tego był gol kontaktowy zdobyty w 67 minucie przez Adriana Siemieniuka. Jednak ta jedna bramka to wszystko na co było stać tego dnia podopiecznych Roberta Różańskiego i trzy punkty zostały w Żmudzi.
Po tym spotkaniu Orlęta zajmują 12 miejsce w tabeli. Do końca rozgrywek pozostały dwie serie gier. Najbliższy mecz łukowska drużyna rozegra u siebie 8 czerwca. Przeciwnikiem będzie trzeci w tabeli Lewart Lubartów.   Ostatni mecz sezonu Orlęta grać będą na wyjeździe 15 czerwca. Przeciwnikiem będzie bezpośredni rywal w walce o utrzymanie w IV lidze, Start Krasnystaw.