Wysoka grzywna, punkty karne i zakaz kierowania pojazdami. To konsekwencje jakie może ponieść 51-latek z gm. Łuków, który spowodował kolizję drogową.
1 czerwca łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w pobliżu Dminina na drodze krajowej nr 63. Mundurowi, którzy dojechali na miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Skoda, 51-latek z gminy Łuków zderzył się z samochodem marki Audi, którym kierował 41-letni mieszkaniec tej samej gminy. Uderzona przez audi skoda „dachowała” na drodze. W wyniku zdarzenia pasażerka skody doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznała kobieta nie były groźne, po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący skodą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej chciał przejechać na wprost przez skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem samochodem marki Audi.
Mundurowi zatrzymali 51-latkowi prawo jazdy. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami na okres do 3 lat.