Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków i JETRO Karol Walo zapraszają w piątek 31 maja o godzinie 21:00 na kolejny film w ramach „JETRO CINEMA SUMMER 2019”.
O godzinie 21:00 w Amfiteatrze Miejskim w Łukowie zostanie wyświetlony amerykański thriller szpiegowski „Atomic Blonde”. To film z 2017 roku w reżyserii Davida Leitcha, na podstawie serii powieści graficznych „The Coldest City” Antony’ego Johnstona i Sama Harta. Wstęp wolny.
Ze względu na wieczorową porę organizatorzy zalecają zaopatrzenie się w ciepłe koce i termosy z gorącą herbatą. W przypadku złej pogody ŁOK zastrzega sobie prawo do odwołania seansu. Sponsorem tytularnym cyklu jest firma „JETRO” KAROL WALO. Partnerzy akcji: RUUKKI, PLANNJA, SIBA, VELUX, ISOVER.
Opis:
Agentka Lorraine Broughton (Theron) zostaje wysłana przez MI6 z misją do Berlina. Ma zdobyć listę tajnych agentów, która mogłaby ich zdemaskować i potencjalnie doprowadzić do zaostrzenia kończącej się Zimnej Wojny. Tam rozpoczyna rozgrywkę o listę z Davidem Percivalem z MI6 (McAvoy), francuską agentką Delphine Lasalle i Bremovychem z KGB. Sytuację komplikuje fakt, że zawiera ona również niebezpieczna prawdę o niej samej.