IV-ligowi piłkarze Orląt Łuków przegrali kolejne ligowe spotkanie. Tym razem za silni dla naszej drużyny okazali się zawodnicy Huczwy Tyszowce, którzy na własnym boisku pokonali 2:0 podopiecznych Roberta Różańskiego.
Spotkanie to określano jako „mecz o 6 punktów”. Huczwa zajmowała miejsce w strefie spadkowej
z 17 punktami na koncie. Orlęta, po serii 6 ligowych porażek, zajmowały 12 miejsce, mając tylko 3 punkty przewagi nad rywalem z Tyszowic.
W pierwszej połowie nie było bramek. Po zmianie stron gole zdobywali gospodarze. W 64 minucie wyszli na prowadzenie po rzucie karnym. Wynik na 2:0 Huczwa ustaliła w 72 minucie.
Kolejny mecz łukowscy piłkarze będą grać ponownie o „6 punktów”, gdyż rywalem będzie Polesie Kock, które zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Obie drużyny potrzebują punktów w walce o utrzymanie w IV lidze. Mecz ten odbędzie się 5 maja w Łukowie.