Od 25 do 27 kwietnia w Gliwicach odbywały się II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie kadetek. Równolegle w Kielcach odbywały się eliminacje kadetów. W obu turniejach wzięli udział pięściarze ŁKS Orlęta Łuków.
W turnieju eliminacyjnym w Gliwicach Natalia Zarzycka wywalczyła III miejsce w kategorii do 48 kg,
a Martyna Czerepińska zajęła I miejsce w kategorii do 70 kg.  Obie awansowały do zawodów finałowych, które odbędą się w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W Kielcach na ringu walczył kolejny podopieczny trenera Zenona Pawlikowskiego, Bartosz Prusinowski. Bartosz po zaciętym pojedynku pokonał pięściarza z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym samym w finale OOM w boksie wystąpi troje przedstawicieli łukowskich Orląt tj. Natalia Zarzycka (kat. 48kg), Martyna Czerepińska (kat.70 kg) i Bartosz Prusinowski (kat.52 kg).