Zapraszamy do licytacji koszulki Roberta Lewandowskiego z autografem i certyfikatem autentyczności. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na rehabilitację  7-letniej Alicji Skrzymowskiej z Łukowa. Dziewczynka zmaga się z nieuleczalną chorobą – Zespołem Retta.
Finał licytacji planowany jest na 27 kwietnia około godziny 12:00 podczas Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.   Zawody po raz kolejny organizuje łukowska Telewizja Master wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Rozgrywki odbędą się w sobotę od godz. 9:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie. Najmłodsi kibice będą mogli skorzystać m.in.  z „dmuchańców” i innych atrakcji.
Cały dochód uzyskany w trakcie turnieju zostanie przekazany na subkonto Alicji w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Oprócz oryginalnej koszulki Roberta Lewandowskiego, licytowane będą koszulki i piłka z autografami piłkarzy Legii Warszawa, łukowskie bursztyny oraz wiele innych gadżetów.
W turnieju zagrają drużyny: Anioły Alicji, Księża, Policja, Przedsiębiorcy, Gmina Łuków, Radcy Prawni Lublin, Rondo oraz Łukowiacy.