Bizon Jeleniec pokonał na własnym boisku Orlęta Łuków 2:0 w półfinale Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.
Łukowscy piłkarze przystępowali do tego meczu jako faworyt. Zawodnicy z Jeleńca występują na co dzień w lidze okręgowej, natomiast podopieczni Roberta Różańskiego o jeden szczebel rozgrywek wyżej, w IV lidze.
Mecz był wyrównany od pierwszego gwizdka. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Po przerwie, w 60 minucie, gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Dołęgi, byłego zawodnika Orląt. Od 73 minuty Orlęta grały w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Daniela Głuchowskiego. W doliczonym czasie gry, swoją drugą bramkę w meczu zdobył Jakub Dołęga.
W finale Pucharu Polski na szczeblu BOZPN Bizon Jeleniec zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski, które w półfinale tych rozgrywek pokonały po dogrywce Podlasie Biała Podlaska 2:1. Finał rozegrany zostanie 15 maja.