Łukowski Program Telewizyjny Master TV życzy Państwu wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkanocne, wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery, miłych spotkań z najbliższymi, oraz smacznego jajka i mokrego Lanego Poniedziałku.
Mamy nadzieję, że ten czas spędzicie Państwo również z nami. Przygotowaliśmy program, w którym nie zabraknie świątecznych akcentów. Emisję programu świątecznego nadamy 21 kwietnia o godzinie 9.30.
Zapraszamy do obejrzenia, m.in.: jarmarku wielkanocnego na Placu Solidarności i Wolności, warsztatów wielkanocnych, Drogi Krzyżowej ulicami miasta oraz wiele innych programów świątecznych
Podczas programu obejrzycie Państwo także: reportaż z Sowiej Nocy w Klimkach, przegląd piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Wesołe Nutki”, relację z Targów Kreatywnych Kobiet, pobytu reprezentacji polskich dziennikarzy na Ukrainie, Dni Kultury Żydowskiej w ŁOK, przedszkolnego przeglądu tanecznym krokiem, warsztatów kulinarnych Lokalnej Grupy Działania, dni otwartych w łukowskich szkołach ponadgimnazjalnych oraz występu kabaretu „Paranienormalni” w Łukowie.
Poruszymy również problem strajku w łukowskiej oświacie
Z naszą kamerą odwiedziliśmy również łukowskie firmy: m.in. firmę budowlaną Elbud, zakład mięsny Wierzejki oraz restaurację Zielony Gaj.
Przedstawimy też państwu plany utworzenia miejskiej komunikacji w Łukowie.
Byliśmy też obecni na turnieju karate, meczu koszykówki w I LO im. T. Kościuszki oraz meczu piłki nożnej, gdzie rozmawialiśmy z nowym prezesem łukowskich Orląt.
Zapraszamy także na kolejny odcinek cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” oraz premierę nowego cyklu „Patroni naszych ulic”.
Ponadto w naszym świątecznym programie szereg aktualności i wydarzeń sportowych.
Raz jeszcze życzymy Państwu Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i zapraszamy na emisję, która będzie trwać 21 i 22 kwietnia.