W sobotę, 6 kwietnia odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zawody odbyły się w ramach Łukowskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych objętych patronatem Wojewody Lubelskiego. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z województwa lubelskiego i mazowieckiego. Imprezę zorganizował Radny Powiatu Łukowskiego Bartłomiej Bryk, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków oraz Piotr Kisiel.
W 24 meczach strzelono blisko 80 bramek. W turnieju udział wzięło 10 drużyn z Łukowa, Wiśniewa, Huty Dąbrowa, Fiukówki, Róży i Aleksandrowa. Swoją drużynę wystawił również łukowski Klub Honorowych Krwiodawców. W zawodach zwyciężyła drużyna Delty Łuków, która rozbiła w finale AR-TIG Huta Dąbrowa aż 5:0. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna RC. Królem strzelców został Piotr Łukasiuk z AR-TIG Huta Dąbrowa, zaś najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został Kornel Sadowski z Oazy Spokoju.