Piłkarze Orląt Łuków przegrali na wyjeździe z Hetman Zamość 1:5 w meczu IV ligi. Hetman jest zdecydowanym liderem rozgrywek i głównym faworytem do awansu, Orlęta jedną z drużyn skazywanych na walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki. Po tym meczu łukowianie zajmują 10 miejsce w tabeli, mając 6 punktów przewagi nad drużynami ze strefy spadkowej.
Mecz doskonale rozpoczęli gospodarze. Objęli oni prowadzenie już w 3 minucie meczu. Orlęta jednak szybko odpowiedziały i 4 minucie było 1:1, po strzale Szymona Łukasiewicza. Była to jego druga bramka, w drugim spotkaniu w IV lidze. Przed tygodniem nastolatek trafił do siatki w zaległym starciu z Włodawianką.
Kolejne bramki zdobywali już tylko piłkarze Hetmana. Bramki dla podopiecznych Jacka Ziarkowskiego padały w 12 i 22 minucie spotkania. Wynik 3:1 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron kolejne dwie bramki padły bardzo szybko, bo już w 46 i 48 minucie meczu.
Następne spotkanie łukowska drużyna rozegra 31 marca. Orlęta wtedy podejmą na własnym boisku Kryształ Werbkowice.