Piłkarze Orląt Łuków zremisowali na własnym boisku 1:1 z Włodawianką Włodawa w meczu inaugurującym rundę wiosenną IV ligi.
Spotkanie to można było określić jako „mecz o 6 punktów”. Orlęta i Włodawianka sąsiadują w tabeli, dzieli ich tylko jeden punkt. Obie ekipy do końca będą walczyć o utrzymanie w IV lidze.
Mecz od początku był wyrównany. Prowadzenie objęli goście w 29 minucie meczu i utrzymali je do przerwy. Po zmianie stron do ataku ruszyli gospodarze. Już 5 minut po wznowieniu gry bramkę zdobył, debiutujący w barwach Orląt, Szymon Łukasiewicz.
Mimo kilku dobrych sytuacji Orląt, zwłaszcza sytuacji sam na sam Adriana Semeniuka z bramkarzem Włodawianki, zawody zakończyły się podziałem punktów.
W składzie Orląt pojawili się m.in. powracający z Kujawiaka Stanin Michał Purzycki oraz trzej debiutanci: Michał Skwarek, Szymon Łukasiewicz i Patryk Karpiński. W drugiej połowie na placu gry pojawił się też Sebastian Matuszewski, który po rezygnacji z gry w Orlętach, powrócił do drużyny.