Trzy wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK: Emilia Szcześniak, Anastazja Klimiuk oraz Marta Skurka, zakwalifikowały się do finału X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „O Złotą Nutkę”. Podczas tegorocznej edycji konkursu uczestnicy zaśpiewają najpiękniejsze polskie piosenki o miłości. Emilia Szcześniak zaśpiewa przebój Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi”, Anastazja Klimiuk piosenkę Kabaretu Starszych Panów „W słowach ślad tylko został”, a Marta Skurka powalczy z piosenką „W małym kinie” z repertuaru Mieczysława Fogga. Finał już 26 marca w Grójeckim Ośrodku Kultury.
Są też wyniki I etapu 20 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych DEBIUTY Lublin 2019. Jury I etapu po wysłuchaniu 82 nagrań demo zakwalifikowało do udziału w finale 19 uczestników, a wśród nich dwie wokalistki z Fabryki Piosenki ŁOK – Anastazję Klimiuk i Sylwię Purzycką. Dziewczyny wystąpią w finale konkursu już 21 marca w Teatrze Starym w Lublinie, a dzień wcześniej wezmą udział w organizowanych w ramach konkursu warsztatach z Grażyną Łobaszewską.

Natomiast trzy wokalistki z Fabryki Piosenki ŁOK – Oliwia Dzido, Anastazja Klimiuk i Julia Stolarczyk zakwalifikowały się do finału III Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon” Opoczno 2019. Dziewczęta zaśpiewają w finale konkursu, który odbędzie się 29 marca w Opocznie.