Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w m. Karwów Kolonia. Kierujący toyotą potrącił pieszego, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Do wypadku doszło wczoraj tuż po godz. 19:00 w miejscowości Karwów Kolonia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem marki Toyota jadąc od strony miejscowości Trzebieszów w kierunku Łukowa, na prostym drogi potrącił pieszego, który również poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku  tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący toyotą, 31-letni mieszkaniec Łukowa nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.
Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia i zawracają się jednocześnie z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który poniósł śmierć w wyniku tego tragicznego zdarzenia.
Rysopis mężczyzny: wiek ok. 50-60 lat, 160-170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, kilkudniowy zarost koloru siwego. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego w niebiesko-szare nieregularne wzory, sweter koloru czarnego, koszula z długim rękawem w podłużne paski w różnych kolorach, spodnie koloru czarnego – materiałowe w podłużne prążki, buty koloru czarnego typu kozaki zasuwane na suwak.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie, ul. Międzyrzecka 9, 21-400 Łuków, telefon (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji 112.