3023 osoby skorzystały z cyklu imprez zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie w ramach „Ferii  z  OSiR-em” pod hasłem „Komputer ma wolne”. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywały się w dniach 11  –  22 lutego.
W ramach ferii zimowych dzieci i młodzież korzystali z bezpłatnych wejść na Pływalnię „Delfinek”. Pływalnię odwiedziło 1062 osoby. Z doskonalenia techniki pływania pod opieką wykwalifikowanych instruktorów pływania skorzystało 140 osób. Dodatkową atrakcją na pływalni był wodny tor przeszkód pn. „Wibit Aqua Track”.
We współpracy z Centrum Rozrywki „Arkabos”, Klubem „Decybel” oraz „CrossFit Łuków” dzieci i młodzież mogły skorzystać z gry w kręgle, bilarda oraz z sali zabaw. Z tej formy atrakcji skorzystało 1628 osób.
Ponadto zorganizowane zostały turnieje sportowe. W pierwszym tygodniu ferii tj. w dniu 13 lutego w hali sportowej przy SP nr 1 zorganizowany został „Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej”, w tym samym dniu w SP nr 5 odbył się również „Turniej Tenisa Ziemnego”. W dniu 14 lutego zorganizowano „Zimowy Turniej Warcabowy”, który odbył się w świetlicy „Parasol” przy OSiR. W drugim tygodniu ferii, 20 lutego w hali sportowej przy SP nr 2 odbył się „Turniej Piłki Siatkowej”. W turniejach łącznie wzięło udział 193 osoby.
Ogółem z cyklu imprez w ramach „Ferii z OSiR-em” pod hasłem „Komputer ma wolne” skorzystało 3023 osób.