Studio Edukacji Muzycznej oraz Łukowski Ośrodek Kultury ogłaszają zapisy na naukę gry na instrumentach: keyboard, pianino i saksofon. Zapisy odbędą się we wtorek 22 stycznia w godz. 16:00-17:00 w Galerii PROwizorium ŁOK. Pierwsza lekcja gratis. Zajęcia we wtorki i soboty. Szczegóły pod mailem: gajda.mariusz.pgt@gmail.com lub tel. 608 341 716.
Mariusz Gajda – Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Wychowania Muzycznego na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia na akordeonie i Szkołę Muzyczną II stopnia jako muzyk instrumentalista w zakresie gry na klarnecie. Posiada duże doświadczenie w kształceniu muzycznym dzieci i młodzieży. Pracował w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim jako nauczyciel gry na saksofonie i klarnecie, a także zajmował się prowadzeniem zespołu instrumentalnego.
Nauczyciel muzyki w Szkołach Podstawowych i prowadzący zajęcia gry na instrumentach w Studiu Edukacji Muzycznej. Współorganizator i cyklicznych konkursów keyboardowych „Tańczące palce” w GOK w Trzebieszowie. Jego uczniowie byli laureatami licznych konkursów muzycznych instrumentalnych jak i wokalnych min. Wojewódzkiego Konkursu Keyboardowego w Lublinie, Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Ulanie, Powiatowego konkursu kolęd i pastorałek w Woli Gułowskiej.