Halowe Mistrzostwa Samorządowców w Tenisie Ziemnym ponownie okazały się sukcesem Artura Gałacha. Radny Łukowa zajął pierwsze miejsce w kategorii +55 lat.
W dniach 7 – 9 grudnia na kortach w Babicach Starych koło Warszawy w ośrodku Kampinosport rywalizowali pracownicy Urzędów Marszałkowskich, Powiatowych, Miejskich i Gminnych, radni Rad Gmin, Miast, Powiatów i Sejmików oraz kierownicy jednostek organizacyjnych. Wśród nich łukowski samorządowiec. Artur Gałach tradycyjnie nie zawiódł zdobywając złoty medal i tym samym obronił tytuł mistrza Polski. W drodze do finału pokonał W. Olczaka z Warszawy 6:0 6:0, M. Tylmana z Łaskarzewa 6:0 6:0 , a w finale M. Makowskiego ze Szczecinka 6:2 6:1.
Jest to już ósmy tytuł Mistrza Polski jaki w swojej karierze samorządowca zdobył radny Artur Gałach.