67-letni łukowianin został potrącony na przejściu przez 53-letniego kierującego toyotą. Potrącony pieszy trafił do szpitala, jednak niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł. Prowadzący postępowanie policjanci ustalą szczegóły i okoliczności wypadku.
W niedzielę, 9 grudnia około godziny 19:30 na ulicy Siedleckiej kierujący toyotą 53-latek z Siedlec potrącił przechodzącego przez jezdnię po wyznaczonym przejściu dla pieszych 67-letniego łukowianina. Pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Z informacji, które dzisiaj otrzymali łukowscy funkcjonariusze wynika, że  poszkodowany w wypadku mężczyzna zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń.
Analizując wstępne ustalenia policjanci uznali, że kierujący autem mężczyzna dojeżdżając do przejścia, nie zachował szczególnej ostrożności i pomimo obowiązku nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącemu przez jezdnię pieszemu. Mundurowi za rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym zatrzymali 53-latkowi prawo jazdy. Kierujący samochodem był trzeźwy.
Policja apeluje do pieszych i kierowców o ostrożność, zwłaszcza teraz kiedy szybko zapada zmrok.