Wycieńczoną i wychłodzoną 62-latkę z gminy Krzywda przewieziono do szpitala. O jej trudnej sytuacji, policjantów z Adamowa powiadomili sąsiedzi kobiety.
Policjantów z Adamowa, o trudnej sytuacji 62-latki z gminy Krzywda, poinformowali sąsiedzi. Mundurowym przekazano informacje, że mieszkająca samotnie kobieta od kilku dni nie wychodzi z domu. Pomimo chłodu nie widać by „z komina wydobywał się dym”. Policjanci, którzy odwiedzili 62-latkę ustalili, że kobieta od kilku dni nie jadła żadnego posiłku, że nie ogrzewała swego mieszkania, że nikt jej nie pomagał. Kobieta była wycieńczona i wychłodzona, dlatego policjanci wezwali do niej karetkę pogotowia.
Zapewne, gdyby nie informacja przekazana policjantom z Adamowa 62-latka mogła nie mieć szans na przeżycie w niskiej temperaturze jaka panowała w pomieszczeniu.
Policjanci przypominają: niskie temperatury to wyjątkowo trudny okres dla  bezdomnych, starszych, często chorych, samotnie mieszkających osób. Pamiętajmy, że nie możemy obojętnie przechodzić obok osób, które potrzebują naszej pomocy. Policjanci liczą na pomoc z Państwa strony. Jeden telefon na Policję lub Pogotowie Ratunkowe może uratować osobę przed wychłodzeniem