Aż 5:1 przegrały łukowskie Orlęta z Lewartem Lubartów. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Adrian Siemieniuk. Po jego strzale Orlęta prowadziły 1:0. Gospodarze po 3 minutach wyrównali, a tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie 2:1.
W drugiej połowie Lewart potwierdził swoją dominację, dokładając kolejne trzy gole. Zawodnicy z Lubartowa stworzyli sobie wiele sytuacji podbramkowych i mogli wygrać nawet wyżej.
Po tej porażce podopieczni Roberta Różańskiego zajmują nadal 10 miejsce w tabeli IV ligi. Ostatni mecz rundy jesiennej Orlęta rozegrają w sobotę 10 listopada o godzinie 13:00. Do Łukowa przyjedzie zajmujący 11 miejsce Start Krasnystaw.
Prawdopodobnie w tym roku zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka rundy wiosennej, w której Orlęta spotkają się z  Włodawianką Włodawa.