Łukowscy policjanci poszukują pieszego, pokrzywdzonego w zdarzeniu drogowym do jakiego doszło we wtorek w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Mężczyzna został potrącony przez samochód marki Seat i po rozmowie z kierującą odszedł z miejsca kolizji.
Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godziny 18.00 w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem marki Seat Leon 23-latka z gminy Krzywda potrąciła przechodzącego po przejściu mężczyznę. Jak dowiedzieli się policjanci, na szczęście pokrzywdzony pieszy nie doznał żadnych obrażeń ciała i po krótkiej wymianie zdań z kierującą auta oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna nie chciał by o zdarzeniu powiadamiać Policję, jednak rozsądna kierująca o kolizji zawiadomiła łukowskich mundurowych.
Teraz policjanci prowadzący postępowanie zwracają się z apelem do pokrzywdzonego w tym zdarzeniu mężczyzny, lub też do osób które go znają o nawiązanie osobistego lub telefonicznego kontaktu z Zespołem Wykroczeń łukowskiej komendy – tel. 25 797 62 61.