Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. W minioną niedzielę pokonali na własnym boisku Huczwę Tyszowce 2:0.
W pierwszej, bezbarwnej połowie, nie padły gole. Druga część meczu była zdecydowanie bardziej emocjonująca i obfitująca w sytuacje podbramkowe. Pierwszego gola dla podopiecznych Roberta Różańskiego strzelił Sebastian Matuszewski, który pięknym strzałem wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. Trzy minuty później rajd prawym skrzydłem przeprowadził wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Dołęga. Jego dośrodkowanie wykończył Damian Soćko.
Goście też mieli swoje sytuacje. Najlepszą zmarnowali w 85 minucie meczu, kiedy to rzut karny fantastyczną paradą obronił Jacek Kopeć.
Orlęta Łuków zajmują 9 lokatę w tabeli IV ligi. Kolejny mecz zagrają na wyjeździe z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, Polesiem Kock.
Liderem rozgrywek jest z kompletem zwycięstw Hetman Zamość.