Łukowski trener sportów sztuk walki Zenon Pawlikowski poprowadzi reprezentację Polskiego Związku Kickboxingu w kategorii kadetów starszych  w formule light contact na Mistrzostwach Świata, które odbędą się we włoskim Lido di Jesolo w dniach od 15 do 22 września 2018 roku.
Powołanie trenera Pawlikowskiego ma związek z sukcesami jego podopiecznych reprezentujących łukowską sekcję kickboxingu KSW Łuków – klub działający w ramach  Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie, którzy na tegorocznych mistrzostwach kraju w formule light contact zdobyli 7 medali, w tym 2 złote, 4 srebrne i jeden brązowy.
Jak informuje trener Zenon Pawlikowski, aktualnie kadrowicze są już po  zgrupowaniach reprezentacji i szlifują formę w macierzystych klubach.
Przed wyjazdem na mistrzostwa świata naszego szkoleniowca czeka jeszcze ciężka praca w klubie związana z przygotowaniem łukowskich kadrowiczów do zawodów i nabór do nowych grup szkoleniowych KSW Łuków.
Zebranie organizacyjne dla dzieci i młodzieży pragnącej rozpocząć treningi kickboxingu pod okiem trenera kadry narodowej odbędzie się we wtorek 4 września o godz. 17.00 w sali przy ul. Warszawskiej 24. Zainteresowani mogą też kontaktować się z trenerem telefonicznie (502 055 219) lub za pośrednictwem internetu (e-mail: zenonpawlikowski@o2.pl lub Facebooka: KSW Łuków).