Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków udanie rozpoczęli sezon IV ligi. Nasza drużyna aż 4:0 pokonała na wyjeździe Włodawiankę Włodawa.
Łukowianie już po 10 minutach prowadzili 2:0 po golach Adriana Siemieniuka i Damiana Soćko (rzut karny). Szybko strzelone bramki pozwoliły podopiecznym Roberta Różańskiego w pełni kontrolować przebieg środowego spotkania. Na początku drugiej połowy bramkę na 3:0 strzelił Sebastian Sowisz. Gospodarze mieli okazję zmniejszyć rozmiary porażki, ale W. Wiecaszek nie wykorzystał rzutu karnego. Pod koniec meczu wynik na 4:0 ustalił Jakub Bulak.
Druga kolejka rundy jesiennej już w niedzielę. Do Łukowa przyjedzie Hetman Zamość, który w pierwszym meczu pokonał Ruch Ryki 5:0.
Orlęta Łuków zagrały w składzie: Jakub Wiśniewski – Mateusz Olszewski, Jakub Bulak, Łukasz Ebert, Daniel Goławski (85′ Eryk Miszta) – Sebastian Sowisz (75′ Konrad Kurowski), Krzysztof Kierych – Mateusz Ebert (82′ Adrian Czerski), Adrian Siemieniuk, M. Wieliczuk (60′ Jakub Dołęga) – Damian Soćko.