Do dwóch zdarzeń drogowych doszło we wtorek 31 lipca na drogach powiatu łukowskiego. Pierwsze z nich miało miejsce w okolicach miejscowości Jeziory, a drugie w Siedliskach.
Jak informuje nas podinspektor Andrzej Dudzik z Komendy Powiatowej Policji Łuków, we wtorek 31 lipca około godziny 16.00 na drodze krajowej nr 63 w okolicach miejscowości Jeziory doszło do zdarzenia drogowego. 33-letnia mieszanka Siedlec kierująca autem osobowym marki Citroen Berlingo zjechała do przydrożnego rowu. Została przewieziona do łukowskiego szpitala. Jej życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.
Dwie godziny później w miejscowości Siedliska doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latek kierujący autem Kia w trakcie gdy był już wyprzedzany przez Toyotę, prowadzoną przez 33-latkę z Łukowa, wykonał manewr skrętu w lewo. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni teraz policyjne postępowanie. Kierująca Toyotą została przewieziona na badania do łukowskiego szpitala. 19-latek nie doznał żadnych obrażeń. Oboje kierujący w chwili zdarzenia byli trzeźwi.
fot. OSP Wola Bystrzycka