Starostwo Powiatowe w Łukowie informuję, że od 30 lipca wszelkie dokumenty i uzupełnione wnioski dotyczące wszystkich wydziałów Starostwa należy składać w nowej siedzibie kancelarii, która znajduje się na parterze budynku. Kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.
Natomiast od 6 sierpnia rozpocznie funkcjonowanie tzw. „biletowy system kolejkowy” dla interesantów Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu. System ten dotyczy obsługi spraw związanych z rejestracją pojazdów, zgłaszaniem ich zbycia, wyrejestrowywaniem oraz wydawaniem praw jazdy.  System kolejkowy to System Kierowania Przepływem Klientów, inaczej nazywany „systemem numerkowym”. Systemy kolejkowe skracają czas oczekiwania zapewniając jednocześnie komfortowe warunki obsługi.
Niebawem na stronie internetowej powiatu łukowskiego zostanie uruchomiona kolejna część nowego systemu – aplikacja, dzięki której w Wydziale Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Łukowie możliwa będzie rezerwacja terminu wizyt przez Internet, ustalając swoją wizytę na konkretną godzinę.