Zablokowana jest droga nr 63 przy wyjeździe z Łukowa w stronę Radzynia Podlaskiego. Wywróciła się cysterna przewożąca paszę. Samochód zapalił się, ale strażacy już go ugasili. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Jak nas informuje rzecznik PSP o godz. 10:55 straż otrzymała informację o palącej się cysternie. Do akcji skierowano 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Na miejscu pojawili się również strażacy ochotnicy z Dąbia, Gręzówki i Łazów. Strażacy szybko ugasili auto.
Z pierwszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu drogowym udział brały dwa pojazdy: samochód osobowy i cysterna w której przewożono 30 ton paszy. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, a dwie otrzymały pomoc medyczną na miejscu.
W tej chwili DK 63 jest zablokowana. Służby czekają na przyjazd ratownictwa technicznego. Policja już wyznaczyła objazdy. Od strony Radzynia przez miejscowość Jeziory, natomiast od strony centrum miasta policjanci kierują ruchem już na skrzyżowaniu ulic Świderskiej, Wyszyńskiego i Radzyńskiej.