Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 24 maja w Fiukówce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-latek z gminy Adamów kierując motocyklem marki Triumph po zjechaniu z jezdni uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony motocyklista doznał obrażeń ciała i mimo reanimacji zmarł na miejscu wypadku. Policjanci ustalili, że mężczyzna jechał niezarejestrowanym, nieubezpieczonym motocyklem i bez prawa jazdy.
W czwartek 23 maja po godzinie 23.00 dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Fiukówce. Ze zgłoszenia wynikało, że w wypadku drogowym uczestniczył kierujący jednośladem mężczyzna. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że jadący motocyklem marki Triumph 35-latek z gminy Adamów zjechał z jezdni w przydrożne krzaki i uderzył w jedno z rosnących tam drzew.
W wyniku wypadku pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń ciała i mimo reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Mundurowi ustalili również, że 35-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem, a jednoślad którym jechał, był niezarejestrowany i nieubezpieczony.
Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą dokładnie jaki był przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.