Już po raz trzeci łukowska Telewizja Master oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”. Rozgrywki były okazją aby wesprzeć 6-letnią Alicję Skrzymowską w jej zmaganiach z nieuleczalną chorobą – Zespołem Retta. Dzięki ofiarności uczestników turnieju udało się zebrać na rzecz Alicji ponad 8 321 zł. Na turnieju gościł też Paweł „Popek” Mikołajuw.
Zawody odbyły się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2. Wzięło w nich osiem drużyn: Rondo, Policja, Strażacy, Przedsiębiorcy, Samorządowcy, Gmina Łuków, Łukowiacy oraz Anioły Alicji. Patronat nad turniejem objęła Rada Miasta oraz burmistrz Łukowa. Jedną z atrakcji turnieju był Zakon Rycerski Ziemi Międzyrzeckiej. Wspólnie z Załogą Obronną Kasztelu Łuków prezentowali średniowieczne uzbrojenie, średniowieczne pieczęci oraz częstowali kawą parzoną po saraceńsku. Na turnieju gościnnie pojawił się Paweł Mikołajuw. „Popek” zagrał jako bramkarz w drużynie Aniołów Alicji.
Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały puchary i nagrody ufundowane przez Jarosława Stawiarskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Podczas rozgrywek zebrano prawie 8,5 tysiąca złotych. Na kwotę złożyły się pieniądze, które uczestnicy turnieju wrzucali do puszki oraz dochód z licytacji sportowych gadżetów. Najwyższą kwotę 700 zł osiągnęła koszulka Legii warszawa z autografami. Za 550 złotych zlicytowano piłkę z autografami Legionistów.
Relacja z turnieju już w piątek 27 kwietnia w programie Master TV.