Orlęta Łuków po emocjonującym spotkaniu awansowały do finału Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Łukowscy piłkarze pokonali w półfinale tych rozgrywek Bizon Jeleniec 3:2.
Mecz odbył się w Jeleńcu. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze i to oni zdobyli pierwszą bramkę meczu. Do wyrównania doprowadził Kiryło. Na prowadzenie Orlęta wyprowadził Matuszewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Od 60 minuty Orlęta musiały grać w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Eberta. Po chwili gospodarze wyrównali wynik meczu. W doliczonym czasie gry, wynik na 2:3 ustalił Kiryło.
Orlęta finałowego przeciwnika poznają 1 maja, kiedy to zmierzą się Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska. Zwycięzca tej pary zagra z ŁKS Orlęta Łuków 9 maja w finale Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.