W dniach 20-22 kwietnia w Ciechanowie odbył się XXIV Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej chłopców ur. w 2007 i młodszych pod patronatem Honorowego Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce prof. Dr hab. Janusza Czerwińskiego.
Znakomicie zaprezentowali się w nim zawodnicy łukowskiej Szkoły Podstawowej nr 1, którzy na 24 występujące w nim zespoły wywalczyli 4 miejsce. W półfinałach chłopcy z „Jedynki” wygrali z PGE VIVE Kielce, MKS Brodnicą i UKS Kontrą Warszawa. W walce o wejście do ścisłego finału drużyna uległa po zaciętej walce ekipie UKS 50 Białystok. W meczu o miejsce III w turnieju UKS Jedynka Łuków przegrała z UKS Niedźwiadek Węgrów.
W najlepszej „Piątce” turnieju znalazło się dwóch naszych zawodników: Michał Gryczka „Król strzelców” – 60 bramek i Maciej Warpas – najlepszy bramkarz turnieju. Najlepszym zawodnikiem w drużynie został Bartosz Rybka.
UKS „Jedynka” Łuków występował w następującym składzie: Koper Mateusz, Grzelak Igor, Paskudzki Alan, Kuczyński Filip, Kabat Paweł, Warpas Maciej, Paszkiewicz Jakub, Niebrzegowski Maciej, Gryczka Michał, Rybka Bartosz, Antoniak Kacper, Kucharski Igor, Głębicki Michał. Opiekunem drużyny był Janusz Rzymowski.