W piątek, 13 kwietnia, dwaj znani polscy standuperzy przyjadą do Łukowa. W Klubie Decybel wystąpią Cezary Jurkiewicz i Wojtek Fiedorczuk. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja Master.
Na scenie po godz. 20:00 pojawią się reprezentanci Stand-up Polska – Cezary Jurkiewicz oraz Wojtek Fiedorczuk! Jeżeli lubicie się pośmiać w gronie znajomych i posłuchać komików z górnej półki to nie może was tam zabraknąć!
Bilety w dystrybucji cyfrowej dostępne na: www.kupbilecik.pl
Trzy podwójne wejściówki można także wygrać w konkursie na fanpagu Decybela:

? Wygraj wejściówkę na wieczór Stand-Up w Decybel Łuków! ?Już w ten piątek na naszej scenie pojawią się reprezentanci…

Opublikowany przez Decybel Łuków Wtorek, 10 kwietnia 2018

 
Parę słów o występujących:
Cezary Jurkiewicz: Komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.
Wojtek Fiedorczuk: Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza.