Od 6 do 8 kwietnia w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full contact. W zawodach wystartowało m.in sześciu łukowian z KSW Łuków. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli 4 medale: trzy złote i jeden brązowy w kategorii junior młodszy (15-16 lat). W finale  kategorii do 48 kg Marta Pawlikowska w trzeciej rundzie przez RSC pokonała zawodniczkę z Poznania. W kategorii do 67 kg Kamil Szczygielski w finale w trzeciej rundzie przez RSC wygrał z zawodnikiem z Góry Kalwaria, a w kategorii do 81 kg Maciej Mościcki jednogłośnie na punkty pokonał zawodnika z Gorzowa Wielkopolskiego. Kinga Komorowska, w półfinale  kategorii plus 60 kg na punkty uległa zawodniczce z Poznania.  Ponadto w turnieju startowali Monika Olszewska (junior młodszy 60kg) i Jakub Strzyżewski (senior 67 kg), którzy swój udział zakończyli w ćwierćfinałach.
W turnieju był jeszcze jeden łukowski medal – Agnieszka Osial (wychowanka trenera Zenona Pawlikowskiego, która aktualnie reprezentuje KT Legia Warszawa) wywalczyła srebrny krążek w kategorii seniorów do 65 kg.
W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule full contact seniorów, juniorów starszych i juniorów młodszych KSW Łuków zajął IV miejsce.