Już w najbliższa niedzielę, 8 kwietnia, piłkarze ŁKS Orląt Łuków rozegrają pierwsze spotkanie rundy wiosennej bialskopodlaskiej ligi okręgowej. Spotkanie odbędzie na w Łukowie, a przeciwnikiem będzie przedostatnia w tabeli Niwa Łomazy. Jesienią łukowska drużyna wygrała w Łomazach 3:1.
Orlęta Łuków do rundy rewanżowej przystępują z pozycji lidera okręgówki. Jak do tej pory, w 13 spotkaniach, łukowska drużyna nie zaznała goryczy porażki. „Orły” 11 razy wygrywały i 2 razy remisowały. Nasi zawodnicy strzelili do tej pory najwięcej bramek w sezonie (43) i najmniej stracili (9). Odnieśli również komplet zwycięstw na wyjazdach. Orlęta mogą również pochwalić się serią dziesięciu kolejnych zwycięstw (od 3 do 12 kolejki).
Do rundy wiosennej łukowianie przygotowywali się rozgrywając sparingi m.in. z ŁKS Łazy (porażka 3:4), Granicą Terespol (wygrana 7:0), Lewartem Lubartów (wygrana 1:0), Cresovią Siemiatycze (wygrana 8:2), EKO-Różanką (porażka 1:2), MKS Mielnik (wygrana 3:2) i Pogonią II Siedlce (porażka 1:2).
11 kwietnia Orlęta rozegrają na wyjeździe z Tytanem Wisznice w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.